Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I don't have a title

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 9:14 pm

Rezumarea primului mesaj :

Imi las tigara stinsa, sa cada pe hol, nepasandu'mi daca e curat sau nu pe jos. Imbracat in niste blugi stramti negri, o curea cu tinte si un tricou negru cu numele formatiei mele preferate pe el , pasesc indiferent spre noua camera. Privesc numarul 6. Imi musc buza fiind cat de acord cu acesta. Apas clanta usii, intrand in incapere. Am fost dezamagit de infatisarea acesteia, dar nici ca'mi pasa prea mult. Imi las bagajul la intrare, scotand creionul negru de ochi din buzanarul blugilor. Ma indrept spre oglinda incepand sa'mi conturez ochii cu el, apoi lasandu-l pe dulapiorul din fata oglinzii. Ma asez pe marginea patului, uitandu-ma in jur si gandindu-ma la schimbarile ce ar trebui sa le fac.
Sus In jos

AutorMesaj
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 4 EmptyJoi Sept 02, 2010 4:23 pm

La întrebarea lui , nu îşi mai simţea vocea. Dădu din cap în sens de da , răspunzându-i aşa la întrebare.
Îşi muşcă buza inferioară
Sus In jos
 
I don't have a title
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: