Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I don't have a title

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Aug 25, 2010 9:14 pm

Rezumarea primului mesaj :

Imi las tigara stinsa, sa cada pe hol, nepasandu'mi daca e curat sau nu pe jos. Imbracat in niste blugi stramti negri, o curea cu tinte si un tricou negru cu numele formatiei mele preferate pe el , pasesc indiferent spre noua camera. Privesc numarul 6. Imi musc buza fiind cat de acord cu acesta. Apas clanta usii, intrand in incapere. Am fost dezamagit de infatisarea acesteia, dar nici ca'mi pasa prea mult. Imi las bagajul la intrare, scotand creionul negru de ochi din buzanarul blugilor. Ma indrept spre oglinda incepand sa'mi conturez ochii cu el, apoi lasandu-l pe dulapiorul din fata oglinzii. Ma asez pe marginea patului, uitandu-ma in jur si gandindu-ma la schimbarile ce ar trebui sa le fac.
Sus In jos

AutorMesaj
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptySam Aug 28, 2010 9:56 pm

Zambesc multumit,analizand-o cu privirea:
-Ei bine. Esti o adevarata exceptie.
Spun, oprindu-ma pret de cateva secunde pentru a trage aer in piept:
-Fizicul tau ar innebuni pe oricine, iar moral, unic prin felu' sau.
*Ce mai complimente banale*
-Nu ma prea pricep sa complimentez pe cineva,mai ales o persoana ca tine.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptySam Aug 28, 2010 10:09 pm

Zâmbi uşor spre chicot . Ce frumos din partea lui , nu mai primisese complimente de acest fel din partea unui băiat.
-Mulţumesc. mormăi dândui un sărut scurt pe buze Şi să şti că te pricepi la complimente.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 10:40 am

Imi trec limba peste buze, muscandu-mi-o incet:
-Uhm. De acum te voi complimenta zilnic!
Spun,ridicand una dintre sprancene.
-Mie imi convine
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 3:14 pm

Râse scurt , privindu-l .
-Să şti că eşti chiar adorabil. replică zâmbi slab.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 6:22 pm

-Adorabil?Scumpo, spui asta fiindca nu ma cunosti.
Dezaprob spusele fetei prin miscari lente din cap. Oftez scurt, sprijinindu-ma in maini si apropiindu-ma de chipul fetei. Cum era de asteptat imi musc usor buza, complimentandu-i ochii in gand:
-Stii?Nu ar trebui sa umbli prin camerele strainilor, te expui pericolului .Norocul tau ca esti minora.
Ii spun, facandu-i din ochi
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 8:51 pm

Într-un fel îi făcu' jocul şi îşi apropie şi ea chipul de al lui.
-Şi dacă nu eram minoră...ce îmi făceai? întrebă curioasă , ridicând o sprânceană.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 9:11 pm

Ridic si eu una dintre sprancene, ranjind pervers:
-Uhm. Lucrurile ar fi fost cu totul diferite.
Ii spun, facandu-i cu ochiul.Nu vroiam sa dau dovada de un excroc sentimental ceea ce in mare parte sunt, de aceea am si evitat raspunsul direct.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 10:00 pm

Îl împunse uşor cu degetul arătător în piept , muşcându-şi buza inferioară.
-Hai spune...nu ocoli.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 10:04 pm

-Ei bine, ca toti baietii, am necesitatile mele.
Ii spun,prinzandu-i degetul in palma, tragandu-i mana aproape de piept.Nu-mi dadeam seama cat de imatur si penibil reactionasem.
-Insa nu ma pot atinge de tine,ca vizitez iar inchisoarea.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyDum Aug 29, 2010 10:58 pm

-Iar...? repetă ceea ce a spus el de data aceasta sub formă de întrebare ; uimită pentru că el nu părea genul acela.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 9:12 am

-Mda, iar. Ce ti se pare asa absurd?
O intreb, apropiindu-mi chipul de ureche sa si muscandu-i usor lobul, trecandu-mi imediat limba.Mi se parea normal sa vizitez macar o data in viata inchisoarea, deci nu-mi faceam griji.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 3:11 pm

-Nu pari acel gen de băiat care să facă puşcărie... replică acesta muşcându-şi uşor buza inferioară.
-Şi nu ai de ce să faci puşcărie. Nu am cinşpe ani , am şaptişpe , sunt responsabilă de faptele mele.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 6:31 pm

-Ai saptispe, nu optispe!
Spun, ducandu-mi degetul pe nasul ei,apasandu-l usor.
-Douazeci si optispe...Nu suna asa rau.
Imi pun mainile in jurul taliei sale, furandu-i un sarut scurt pe buze, fara a o avertiza. Acum sincer, cine avertizeaza?
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 8:38 pm

Râse scurt , nu îi plăcea să fie bătută la cap şi să nu primească ceea ce dorea.
-Şi dacă ai două zeci ce?! replică aceasta apoi gura ei fiindu-i astupată de buzele băiatului , acceptând sărutul dar îl şi prelungi.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 9:31 pm

Observand ca nu vrea sa scape doar cu un sarut scurt, imi strecor limba printre buzele sale, exploarand fiecare coltisor a gurii sale.O trag mai aproape de mine, ducandu-mi o mana dupa gatul ei.Nu aveam de gand sa-i raspund la intrebare, mai ales intr-un astfel de moment.Imi las fata la nivelul gatului ei, sarutandu-i gatul si muscand-o din cand in cand, trecandu-mi limba peste petele mici si rosiatice.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 9:36 pm

Îşi infiltră şi ea limba în gura acestuia , jucându-se cu a lui. Apoi se apropie de el cu plăcere. Muşcăturiile acelea pe gât o făceau să se încălzească puţin şi să îşi muşte buza inferioară.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 9:41 pm

Ranji pervers, continuandu-si seria de saruturi scurte pe gatul fetei, coborand pe pieptul acesteia. Cu dare de saliva isi scrie numele.Simtea ca nu se mai poate abtine mult timp, de aceea isi ridica capul,privind-o pe fata in ochi. Vroia sa o intrebe anumite lucruri, dar nici c-a indraznit. Nu-i placeau refuzurile si chestii de astea.De aceea, o impinge pe fata pe spate, ridicandu-se, sprijinit in coate deasupra ei.O saruta apasat pe buze, punandu-si mana pe burta ei.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyLun Aug 30, 2010 10:12 pm

Îşi puse mâinile pe spatele acestuia , muşcându-l de buza inferioară , trecându-şi limba peste buzele lui .
Se lăsă purtată de braţele băiatului , lăsându-l să o mânuiască.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 10:37 am

Isi trecu o mana pe pielea sa, ajungand la incheietoarea sutienului, fiind nevoit sa se descurce numai cu una.Simtind limba fetei peste buze sale, inchide instinctiv ochii pret de cateva secunde, deschizandu-i imediat. Ii desface sutienul insa i-l lasa, in caz ca fata se razgandeste.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 1:51 pm

Pe moment avusese un impuls , care o făcuse să îl împingă cu o oarecare putere pe băiat pe spate şi să se urce pe acesta , continuând să îl sărute.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 3:34 pm

Pentru moment se lase manevrat de fata, corpul vibrandu-i la fiecare sarut rece primit de la fata. Ii prinse barbia in palma, dorind sa-i imprime aroma buzelor fetei pe ale sale.Isi trecu mana peste spatele acesteia, lasand sutienul ei sa cada pe podea.Isi musca incet buza, continuand dupa sa o sarute pe buze,coborand din cand in cand.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 8:25 pm

Adora să îi simtă buzele lui. Erau aşa de moi şi dulci , încât îi venea să le savureze ca pe o îngheţată.
Îi plăcea să ia poziţie , să fie ea . Se aplecă mai mult şi îl sărută pe băiat pe gât ,aplicându-i mici muşcături cu dinţi.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 10:36 pm

Isi musca buza de placere,pana cand simte un lichid rece si lipicios ce ii invadeaza gura, incetul cu incetul.Inghite sec, hotarat sa nu lase acest lucru minor sa ii strice planurile.
-Esti sigura de ceea ce faci?
O intreb, pentru a nu ma trezi cu reclamatii,cum ca as fi obligato.In acelasi timp,o prind pe fata de par, fara sa o trag,strecurandu-mi limba in gura ei si manjindu-i buzele cu sangele ce inca imi curgea.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 11:07 pm

Îşi puse mâinile pe lângă capul lui , sprijinindu-se în ele. Zâmbi scurt , vrând să îi răspundă la întrebare dar fusese întreruptă de sărut. Simţi un gust puţin mai sărat , dar nu conta. Opri sărutul privind-ul în ochii.
-Mai sigură ca niciodată. răspunse aceasta sărutându-l din nou.
Sus In jos
Cameron

Cameron


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 EmptyJoi Sept 02, 2010 8:16 am

Ranjesc pervers, ducandu-mi mana pe talia ei, dandu-i blugii jos. Ce-i drept era cam frig, da nici ca se facea simtit acum.
-Mai esti...?
O intreb, vrand sa stiu cum s-o iau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I don't have a title - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I don't have a title   I don't have a title - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
I don't have a title
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: