Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Perfect weapon.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:28 pm

Intrase în cameră,cu vreo 5 geamantane.Toate pline cu haine,și lucruri inutile pentru decorul camerei.Niște postere,o oglindă mare cât peretele,și niște tablouri cu tupa sa,Black Veil Brides. Și-a luat acea oglindă cât peretele,pentru că adora să se privească non stop,chiar dacă uneori dădea senzația de a te privi cineva pe la spate,și noaptea era înfricoșător să te uiți prin ea,căci mintea îți poate juca feste. Camera lui era spațioasă,cu un pat gigantic și moale,cu o pătură neagră,și perne albe. Își luase un scaun,scoțând acea oglindă, și așezând-o perfect pe tot peretele.Apoi scoase posterele,tablourile și toate cele,așezându-le pe pereți ori pe noptieră. Au mai rămas hainele de pus în dulap și...o poză cu fosta lui iubită.A suferit mult după despărțirea cu ea,pentru că a fost importantă pentru el acea relație.A preferat să nu o pună pe vreo noptieră sau pe birou.A băgat-o într-un sertar și a început să scoată hainele împachetate frumos,punându-le în dulapul enorm.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:32 pm

Mergeam pe coridor si vad ca se mutase cineva nou.
- Hai sa cunosc lume, imi spun mie si ma duc la usa si am batut usor in ea.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:42 pm

Ok,mă așteptam la musafiri,dar nici chiar așa devreme,își spuse lăsând toate hainele și geamantanele pe podea.Deschise ușa din metal,scoțând un scârțâit ușor.Trebuie pus ulei,continuă în gând.Copilul ăsta nu stă niciodată locului.Își caută tot timpul de lucru. Privi cu un zâmbet stins persoana din fața lui,cu o oarecare indiferență.Îl salută pe băiat,cu o mișcare ușoară din mână.
-Hei,intră ! Scuză-mi dezordinea,abea am ajuns și tocmai despachetam lucrurile.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:44 pm

- Am vazut, spun eu, mirindu-ma cate haine are.
Parca ar fi soramea. Numai aia ia tot dulapul, daca pleaca fie si o noapte undeva, imi spun in gand.
- Eu sunt Emm, ma prezind, zambindu usor prietenos.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:52 pm

Zâmbi în colțul gurii,și repetă numele băiatului în minte,observând că era ușor de pronunțat.Emm...Trebuia să aibă grijă să nu zică Emma.Eh,se obișnuia el.
-Andy,încântat,se prezentă și el.Okay,ia un loc,unde vrei tu și unde e liber.Nu am cu ce să te servesc,dar dacă vrei,comand câte ceva... spuse sincer și direct.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 9:53 pm

- Ma mir ca nu ma intrebi de la ce vine Emm, spun eu, asezandu-ma pe pat, unde era liber.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 10:02 pm

-Uhm...Nu eram curios...dar dacă tot ai spus,de la ce vine Emm ? De la Emo? Încercă el să ghicească și privi acea oglindă,minunându-se cât de bine a pus-o.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 10:11 pm

- Nu, vine de la Emanuell, spun eu, chicotind usor.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 10:25 pm

-Mdea,știu,sunt cel mai praf la ghicit.Nu trebuie să-mi spui.Emanuell,frumos.Ce nație ești ?
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 10:27 pm

- Jumatati. Jumatate italian si jumatate norvegian, ii raspund la intrebare. Tu?
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 11:08 pm

-Oo mișto. Eu american.Și sunt mândruuu! Uhm...cu ce te ocupi?Câți ani ai,și toate cele întrebări care sigur le știi.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMar Aug 24, 2010 11:11 pm

- Am 19 ani, impliniti, ma ocup cu curse ilegale de masini si motoare, particip la ele. M-am nascut in Norvegia, Oslo, petrecand acolo pana la vasta de 7 ani, pana am plecat in Japonia, Tokyo. Am o sora geamana, mai mica decat mine cu cinci minute si am un tigru alb ca post de animal de casa. Pe tigru il cheama Zephir, spun eu calm si senin.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMier Aug 25, 2010 10:20 am

-Ok,dacă tu arăți așa,vreau s-o văd pe soră-ta.Dar cred că mă mulțumesc și cu tine.Și waaaaw,ai tigru...Vreau și eu să văd. Îl poți aduce?
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  EmptyMier Aug 25, 2010 6:42 pm

- Uita-te, spun eu si ii dau mobilul meu, pentru a vedea o poza cu mine si soramea, care era satena si una cu mine si tigrul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Perfect weapon.  Empty
MesajSubiect: Re: Perfect weapon.    Perfect weapon.  Empty

Sus In jos
 
Perfect weapon.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» It's the perfect denial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: