Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nessun problema, bro

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMar Aug 24, 2010 8:36 pm

Rezumarea primului mesaj :

~Luni, 15:15, in camera - canicula afara~

Tocmai am iesit de la dus, doar cu un prosop pe mine si deja simteam cum transpiram mai ceva ca o camila. Fratele meu, cred ca o sa mai fac de nu stiu cate mii de ori dus pana diseara la curse.
Sus In jos

AutorMesaj
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:08 am

D:Pana acum m-am ascuns destul de bine de Yakuza. ridica din umeri. Si cred ca stiu cum sa te fac sa nu ma zici. ii spune privindu-ma.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:13 am

- Crezi ca sunt singur aici? Il intreb ridicand din sprancene. Am uitat sa spun..., las propozitia de al naibi in aer si in clipa urmatoare aud frana unei maisini cum opri.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:16 am

Dylan se alarmeaza.
D:Pe cine ai mai chemat?intreaba speriat si-l privesc si eu confuz.
Cand avusese timp sa cheme pe cineva?
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:19 am

H: Buna Dylan. Ce faci? Il intreb Hiei intrand pe usa, urmat de Kay si RayRay.
- Pe cosmarurile tale, spun eu pe un ton de copil mic.
H: Bine ca exista G.P.S.-ul lui Emm, cand vrem sa te gasim, spuse Hiei, luandu-ma dupa gat si ma ciufuli usor.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:21 am

Se vedea pe fata lui Dylan ca era speriat.
D:Oricum n-ai dovada ca fac ceva ilegal in club. ii spune incercand sa para calm.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:35 am

R: Oare? Copii dati disparuti? Trafic de droguri? Vrei sa mai spun? Il intreba RayRay, si scoase dintr-un rucsac un dosar si il dadu in brate lui Dylan.
- Ce este acolo, te putem infunda in puscarie pe viata, spun eu calm.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:38 am

Dylan inghite in sec, nu mai avea ce sa spuna acuma. Nici eu n-as fi stiut ce sa mai spun intr-o astfel de situatie. Dar eu acum ce aveam sa fac daca pe el il inchideau sau stiu eu ce-i faceau. Oftez.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:41 am

H: Deci in concluzie. Ori esti baiat cuminte ori avem grija sa saluti pesti pirania din biroul tatalui meu, spuse Hiei, privindu-l pe Leyton cu tristete.
- De baiat voi avea eu grija, spun hotarat, urmarindu-i privirea.
H: E tot numai al tau, amice. Ia-l si faceti fal-fal de aici, spuse Hiei si eu ii fac semn sa vina.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:44 am

Imi ridic privirea putin confuz caci stiam ca Emm vorbea de mine.Ridic o spranceana, el ce avea sa faca cu mine? Totusi nu ma misc din loc, fiind inca in dreptul lui Dylan.
D: Deci nu fac nimic ilegal in club si ma lasati in pace nu?intreaba avand si alt fel de planuri.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 1:48 am

H: Emm ce mai astepti? Ia-l pe pusti ca incurand vor veni "boss"-i si sti ce poate sa ii se intample! Striga pe mine Hiei.
- Leyton, haide,spun eu, luandu-l pe pusti dupa umeri. Nu ii se va intampla nimic, daca numai e nimeni din afara Yakuzei prin preajama, ii soptesc baiatului.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 7:24 pm

Ridic din umeri.
-Hai. ii spun zambind.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 8:45 pm

- Vrei sa mergem la un fast food? Il intreb pe baiat, cand iesim afara din club. Fac cinste.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 8:46 pm

-Daca faci tu cinste, atunci da. zic vesel zambind.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 9:11 pm

- Sti ca tu o sa vi sub tutela mea? Il intreb ,urcandu-ma pe motor.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 EmptyMier Aug 25, 2010 9:12 pm

-Mi-am cam dat seama ca de acum iti apartin tie. zambesc. Oricum nu poate fi mai rau decat la Dylan. ridic din umeri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Nessun problema, bro
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: