Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nessun problema, bro

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 8:36 pm

Rezumarea primului mesaj :

~Luni, 15:15, in camera - canicula afara~

Tocmai am iesit de la dus, doar cu un prosop pe mine si deja simteam cum transpiram mai ceva ca o camila. Fratele meu, cred ca o sa mai fac de nu stiu cate mii de ori dus pana diseara la curse.
Sus In jos

AutorMesaj
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:25 pm

Maresc ochii cand aud ca il cunoaste si pe deasupra si-a dat seama si de meseria mea.
-Pai nu!ridic din umeri. Inca se mai ocupa de ea. zambesc.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:28 pm

- Trebuie sa il vad. Vreau sa vad daca se mai ascunde de mine sub canapea. Nu are o poza cu un tip vopsit blond la el in birou pe tabla de dars? Il intreb curios.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:29 pm

Ma pun pe gandit.
-Parca avea. zambesc. Azi nu-l poti vedea, ca nu vine la club in seara asta.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:42 pm

- Fiindca stiu eu unde e, spun, cand citesc mesajul primit pe mobil.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:48 pm

-Unde?il intreb curios.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:50 pm

- La curse. Vrea sa mai racoleze niste baieti si fete, spun eu, dandu-mi usor ochii peste cap.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:52 pm

Rasuflu usurat.
-Ce bine. zambesc. Inseamna ca in seara asta voi avea mai putin de muncit.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:57 pm

- In seara asta ce ar fi sa te distrezi. Nu se va atinge de tine, daca tine la pielea lui, spun eu, ridicandu-ma de pe pat si am inceput sa imi caut echipamentul prin dulap.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 10:58 pm

Ma uit ciudat la el.
-Daca afla Dylan ca nu ma duc la munca ma omoara. ridic din umeri. Is atractia lui principala si scoate multi bani cu mine.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:00 pm

- Ma crezi ca e de ajuns doar sa spun un cuvant si afacerea lui sa se duca pe apa sambetei? Sigur l-ai auzit cum il blestema pe unul Emanuell Davis sau cum mai spune "comoara Yakuzei", spun eu, in timp ce imi luam pe mine o pereche de boxeri negri.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:02 pm

-Daca tu esti ala, atunci sa stii ca te blesteama si in timpul sexului. zambesc. Unde pleci?il intreb curios.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:04 pm

- Ai sa vezi cine sunt eu, spun putin amuzat, in timp ce imi scoteam o pereche de pantaloni negri din piele si un maiou negru pe trup. Pai e ora patru si ceva si cursa e la 8 fix.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:06 pm

-Deci pleci asa devreme? il intreb in timp ce-mi puneam boxerii pe mine.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:12 pm

- Fiindca tu vi cu mine si trebuie sa imi ridic motorul, spun eu, lunadu-mi pantaloni si apoi maiou, punandu-mi o curelusa la gat. Si vreau sa vad ce mecla face Dylan, sa ma vada, ca pun pariu ca acum este la club.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:22 pm

Ridic o spranceana si-mi trag pantalonii pe mine.
-Sa stii ca n-am chef sa-mi pierd slujba. ii spun serios
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:27 pm

- Nu ti-o vei pierde, spun eu, chicotind amuzand, in timp ce imi luam in picioare niste bocanci negri. Tu intri primul si ii spui ca te asteapta cineva jos si ii spui ca e gros, ii spun si il sarut usor pe buze.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:29 pm

Ridic din umeri.
-Bine!zambesc si-i dau un sarut scurt pe buze.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:35 pm

- Nu l-am vazut de la varsta mea de 15 ani, spun eu vesel si iau o borseta neagra, care o pun la spate.
In interiorul borsetei aveam niste cutite mici, numai bune de ucis.
- Sa nu uiti sa iei o casca, spun eu, luand geaca neagra cu modele rosi pe spate.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:36 pm

-Creca ar trebui sa-mi iau si bluza nu?il intreb putin ironic, uitandu-ma dupa o casca.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:39 pm

- Dap, spun eu, punandu-i o casca neagra pe pat si iau pe una neagra cu modele violete in mana. Cand esti gata, plecam.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:41 pm

Iau casca in mana si-l apuc pe baiat de mana, tragandu-l afara din camera.
-Stau la cateva camere departare de tine. ridic din umeri si ma duc la camera mea, ci era la doua camere distanta de a lui.
Intru inauntru si ma duc la sifonier, cautand o bluza.
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:43 pm

- Tare, vecine, spun eu vesel. Si cam cat castigi pe o partiga? Il intreb curios.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:48 pm

-Depinde de persoana care ma cere. ii zambesc. Daca nu sta chiar asa de bine cu banii, atunci ii cer numai zece milioane. ii spun scotandu-mi un tricou larg.E bun?il intreb aratandu-il. De ce ai intrebat de cat primesc?
Sus In jos
Emm

Emm


Mesaje : 116
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:51 pm

- Fiindca m-a rapit cand aveam 15 ani si cand a vrut sa ma scoata la vanzare, m-a dat la unul de la Yakuza si ala m-a cunoscut. Atunci ma punea sa cer triplu de cea mai mica suma a ta. Cand a venit Yakuza peste el, ar fi fost un singur cuvant sa spun, ca sa il asamblezi pe bucati, spun eu, zambind, amintindu-mi cuvantul.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 11:58 pm

-Inainte ma punea si pe mine sa cer mai mult. ridic din umeri. Dar pe langa alea zece milioane, mai cer si orice cadouri vreau eu. zambesc si-mi trag tricoul pe mine. Is gata. ii spun luand inapoi casca in mana, ducandu-ma la baiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nessun problema, bro   Nessun problema, bro - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Nessun problema, bro
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: