Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Light Shadow...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Jake
Admin
Jake


Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/08/2010

Light Shadow... Empty
MesajSubiect: Light Shadow...   Light Shadow... EmptyMar Aug 24, 2010 8:30 pm

Ridicându-mă cu capul de pe pernă şi privind în jur , încerc să mă dezmeticesc după seara trecută . De parcă nu era de ajuns faptul că băusem jumate din barul clubului numai cu tipul ăla , dar a mai trebuit să suport şi o cursă de motociclete , total stupidă . Destul de mahmur şi simţind cum camera se învârte în jurul meu , reuşesc să mă ridic din pat , observând că adormisem în blugii negri cu sute de buzunare şi tricoul larg cu care petrecusem noaptea trecută , încă pe mine . Mi-am dus o mână în păr , ciufulindu-mă puţin şi privind buimac prin cameră .
Sus In jos
https://tiknee.keuf.net
Anette

Anette


Mesaje : 13
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30

Light Shadow... Empty
MesajSubiect: Re: Light Shadow...   Light Shadow... EmptyMar Aug 24, 2010 8:42 pm

Aveam o durere de cap îngrozitoare, iar repetițiile de azi m-au dat peste cap mai ales cum auzeam amplificatorul de bass asurzindu-mă. Era dimineață și mă enervau atât de tare repetițiile dimineața. M-am apropiat de cameră, crezând că e a mea, dar eram atât de amețită încât nu am realizat dacă chiar era aceea camera mea sau cea de pe partea stângă. Am apăsat clanța și m-am izbit de ușă realizînd că era închisă. Acum, unde îmi erau cheile și de ce era ușa închisă?
Sus In jos
 
Light Shadow...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: