Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 fragole con panna

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 8:07 pm

AM intrat in camera plictisita..privesc camera in lung si lat apoi inchid usa dupa mine dand drumul gentii.Ma pun pe pat privind tavanul ganditoare.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:10 pm

Din plictiseală,ieși din camera lui și se opri pe o scară,pe hol. Începu să fredoneze o melodie,și se opri în fața unei uși.Bătu de câteva ori,apoi se sprijini cu mâna într-un perete.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:43 pm

Ma ridic de pe pat privind usa curioasa.Ma apropii de ea deschizand-o larg si privindu-l pe baiat. curioasa de felul meu.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:47 pm

O privi pe fata din fața lui.Era frumoasă,întradevăr.Nu lăsă să se vadă că ochii lui se topiseră,ci doar zâmbi în colțul gurii.
-Salut,deranjez? Întrebă,ștergându-și zâmbetul de pe față.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:50 pm

-Nu.spun dand din umeri zambind usor continuand sa il privesc.Ma dau din usa lasandu-i loc sa intre.Intri?intreb curioasa.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:55 pm

A intrat în camera fetei,privind ușor încăperea.Era frumoasă camera,puțin mai mică decât a lui.Și-a ațintit privirea către fată,zâmbind scurt.
-Andy,încântat,se prezentă el.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 9:58 pm

Inchid usa in urma lui si ma sprijin de perete zambind usor.L-am privit mai atent...era chiar foarte frumos si il stiam de undeva.
-Abygail..dar prefer Aby.spun.Fate comod si cu ce te servesc?intreb.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:06 pm

-Aby...fain ! Aby mă duce cu gândul la Lullaby,spuse râzând scurt.Se așeză pe o canapea,picior peste picior.Bleah,am ajuns să stau ca o muiere,se gândi și se așeză mai bine.
-Dacă ai...un nectar de mere,mie mi-ar conveni.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:10 pm

Chicotesc incet la afirmatia baiatului despre numele meu.Ma dezlipesc de perete mergand in bucatarie turnand in pahar continutul cerut.Ma reintorc in camera dandu-i paharul.
-Incantata.spun zambind usor asezandu-ma pe jos.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:16 pm

A luat paharul,și a luat câteva guri din el,apoi o privi pe fată.
-Ok,ar trebui să îmi pui întrebări acum,nu?Dar,nu te obosi.Știu întrebările generale...Am 19 ani,sunt cântăreț,da,sunt singur.Cânt în Black Veil Brides și...alte lucruri nu mai știu.Cam ăstea sunt răspunsurile la întrebările generale...
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:18 pm

-Hmmm ma interesa doar cati ani ai si daca esti cantaret dar mersi ca mi-am spus ca esti singur.spun zambind usor.Eu am 17 ani...spun privindu-l din nou.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:23 pm

-A,atunci înseamnă că nu ești obsedată de mine ca altele.Thanks God! Zâmbi scurt și când auzi că are 17 ani,făcu ochii cât cepele.
-Mdea,trebuie să am grijă cu tine că ajung la corupere de minori.Dar serios,pari mai mare.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 10:25 pm

Incep sa rad si ma ridic de pe jos asezandu-ma pe canapea privindu-l pruin ciudat..
-Mda...cum zici tu.spun dand din umeri.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 11:04 pm

-Te pricepi la cântat? Că mi-ar face plăcere să te ascult.
Zâmbi scurt,privind-o.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMar Aug 24, 2010 11:15 pm

-Ma descurc...dar nu sunt asa buna.spun zambind usor.Ma ridic de pe locul meu mergand spre pianul mare de langa fereastra.Ma asez si incep sa cant instrumental apoi din voce.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 10:30 am

Nu a recunoscut melodia.Era bună la pian,și la voce de asemenea,doar că mai trebuia lucrat. Când fata termină,el zâmbi în colțul gurii.
-Super...Cum s-a numit melodia? Și încă ceva...ai putea face o carieră din asta,cu puțină muncă.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 12:15 pm

Zambesc la randul meu ridicandu-ma.
-Fallen angel..si mersi dar nu sunt asa sigura.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 12:25 pm

-Frumos.O ciufuli uşor,ducându-şi mâna după gâtul fetei.
-Hai,vrei să facem o plimbare?
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 12:56 pm

-Nu ma mai ciufuli..spun scotand limba la el.Sigur suna bine.continui zambind.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:04 pm

-Mai uşor cu limba aia că cine ştie ce mai fac,spuse ieşind cu fata din cameră,îndreptându-se spre grădină.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:05 pm

-Ce ai putea sa imi faci?intreb curioasa urmandu-l indeaproape zambind usor.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:21 pm

-Nu vrei să ştii...! Zâmbi scurt,privind-o. Nu era el genul de băiat care să sară pe o fată de cum a văzut-o,dar fata asta îl făcea să se simtă ciudat.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:24 pm

-Ba da cred ca vreau.spun zambind privindu-l rugatoare...te roggg.spun continuand sa il privesc.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:25 pm

-Chiar vrei să ştii?Bine...! Spuse pe un ton răstit.A apucat-o de bărbie şi şi-a lipit buzele de ale ei,sărutând-o.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna EmptyMier Aug 25, 2010 1:26 pm

AM ramas uimita de gestul sau..ma asteptam la orice dar nu la asta...fara sa vreau ii raspund incet si timid la sarut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





fragole con panna Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna Empty

Sus In jos
 
fragole con panna
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: