Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 fragole con panna

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 8:07 pm

Rezumarea primului mesaj :

AM intrat in camera plictisita..privesc camera in lung si lat apoi inchid usa dupa mine dand drumul gentii.Ma pun pe pat privind tavanul ganditoare.
Sus In jos

AutorMesaj
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:30 pm

Şi-a dat seama imediat că fata era puţin timidă,dar îi plăcea.O îmbrăţişă strâns,iar peste un minut,rupse sărutul.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:33 pm

Am zambit usor privindu-l in ochii.am tras incet aer in piept continuand sa zambesc.
-Ti-am zis ca vreau sa stiu.spun.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:35 pm

-Mă aşteptam să mă înjuri.
A observat o micuţă roşeală în obrajii fete şi asta îl făcu să zâmbească.
-Sweet !
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:36 pm

-Daca vream sa fac ceva ma rezumam la a te plesni.spun zambind simtind roseala in obraji.Imi las capul incet in jos privind pamantul.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:38 pm

Îi ridică capul cu un deget sub bărbie,privind-o în acei ochi albaştri,frumoşi.
-Deci ţi-a plăcut...Ţi-a plăcut atât de mult cât mi-a plăcut şi mie.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:39 pm

Zambesc usor privindu-l in ochii...incepeam a ma pierde in ochii lui si asta nu ma deranja cu nimic.
-Da asa este...spun.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:48 pm

-Frumos...asta aşteptam,spuse sărutând-o din nou,de data asta mai provocator şi mai pasional.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:49 pm

I-am raspuns la sarut de data aceasta fara sa ma mai gandesc...am zambit in sinea mea punandu-mi o mana pe pieptul lui.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 1:58 pm

O împinse,până ajunseseră lângă un perete,iar acolo o lipi pe fată de el.Şi-a pus o mână peste a ei,iar alta pe obrazul fetei,continuând sărutul,strecurându-şi şi limba.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:00 pm

M-am lipit cu spatele de perete zambind usor..iam atins timida limba cu limba mea inca avand mana pe pieptul lui...,,de ce ma faci sa ma simt asa bine?"ma gandesc.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:07 pm

Era fantastică senzaţia când ea i-a atins limba cu limba ei.Plus că avea nişte buze aşa moi,şi aşa seducătoare.Continuă sărutul până când simţi că nu mai are aer.Luase o pauză,apoi continuă iar.Dar de data asta sărutul fu puţin mai scurt.
-Hmm,şi ce să înţeleg eu din asta?Că suntem împreună,nu?
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:09 pm

Zambesc la auzul intrebarilot lui...avea dreptate in multe privinte si eu ma bucuram pentru asta.
-Daca nu te deranjeaza mie imi convine.spun zambind privindu-l in ochii.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:14 pm

-Dar uite...după cum ştii,sunt cântăreţ.Şi asta ar putea să ne complice relaţia.Nu vreau ca presa să afle de tine,că vei fi în pericol.Ştii,fanele mele sunt prea obsedate.Una mi-a cerut să mă căsătoresc cu ea.Deci,dacă e să afle cineva din presă,sau din fanii mei,fii atentă.Dar,o să te protejez eu cât pot de bine,promit.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:16 pm

-Wow alea sunt fane nebune..murmur.Ok voi avea grija.spun zambind continaund sa il privesc.O sa incerc sa nu fiu prea geloasa pe fanele tale.spun in gluma ultima parte continuand sa zambesc.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:18 pm

-Hei,nu ai de ce să fii geloasă.Eu am ochi doar pentru tine.Şi vorbesc serios...spuse îmbrăţişând-o.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:19 pm

Mi-am pus mainile pe dupa gatul lui zambind.
-Glumeam oricum daca e pana acolo tot o sa ai fane nebune..si mersi.spun.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:29 pm

-Yep...Dacă sunt frumos,ce vrei ? Râse scurt.
-Ştiu,sunt narcisist.Fooooarte narcisist.Dar sunt frumos,şi tu ştii asta.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:31 pm

-Nu esti frumos esti foarte frumos.spun zambind privindu-l.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:34 pm

-Pentru un moment m-ai speriat cu prima parte,râse scurt. Şi tu eşti foarte frumoasă.Eh vezi?Ne potrivim.Ne potrivim perfect...! Dar tot tu eşti cea mai frumoasă.
Imediat,o persoană cu un aparat în mână,le face celor doi câteva poze iar când Andy s-a prins,l-a apucat pe acela de bluză,dându-i un pumn în faţă şi aruncând aparatul pe undeva departe.
-Deci,unde am rămas?A da,că tu eşti cea mai frumoasă,spuse zâmbind parcă nimic nu s-a întâmplat.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:52 pm

Zambes continuand sa il priivesc..
-Nu sunt asa frumoasa precum spui.spun zambind privind pentru un moment cerul.NU putem iesi in public asai?intreb curioasa amintindu-mi de incidentul cu acel fotgraf.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 2:57 pm

La ultima ei întrbare,nu a reuşit să o privească în ochi.A privit într-o parte muşcându-şi buza.
-E...Dacă nu te deranjează răutăţile spuse de presă,da,putem ieşi...dacă te deranjează,atunci nu.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 4:29 pm

-Cum vrei e ok oricum.spun zambind punandu-mi capul pe umarul lui zambind usor.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 4:33 pm

O ciufuli uşor,sărutându-i creştetul capului.
-Uhm,contează ce zici tu,nu ce zic eu. Deci,te deranjează sau nu răutăţile spuse de presă ?
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 4:34 pm

-Cat timp nu ne vom certa din asta nu.ii spun zambind continui sa stau in aceeasi pozitie zambind.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 216
Data de înscriere : 24/08/2010

fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 4:39 pm

O sărută scurt pe buze,apoi zâmbi,apucând-o de mână şi trăgând-o până la o bancă.Se aşeză pe bancă,trăgând-o pe fată deasupra lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





fragole con panna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: fragole con panna   fragole con panna - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
fragole con panna
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Dormitoarele .-
Mergi direct la: