Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Balaceala! Yay!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! EmptyMier Aug 25, 2010 7:31 pm

~Duminica, ora 12.00, vara~

Era cald afara, numai bine de o balaceala. Mi-am pus o pereche de pantaloni negri, scurti pe mine, ce ii foloseam ca si costum de baie. M-am dus la piscina, cu un prosop pe umeri. Imi las prosopul pe un sezlong si sar in apa.
Sus In jos
Alicia

Alicia


Mesaje : 69
Data de înscriere : 24/08/2010

Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! EmptyMier Aug 25, 2010 8:02 pm

Ma plictiseam in casa si nu aveam nici repetitii. Am decis sa merg la piscina. Eram imbracata in costumul meu de baie negru si aveam un prosop in jurul taliei. M-am dus langa pisicina pe un sezlong. Nu imi pasa ca nu eram singura. Mi-am dat prosopul jos si m-am asezat pe sezlong cu castile in urechi si citeam dintr-o carte aiurita.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! EmptyMier Aug 25, 2010 9:27 pm

Îmbrăcată cu un costum de baie turcoaz , care se potrivea cu culoarea părului său. În jurul brâului avea o fustă de culoarea costumului , părul era prins sus în coadă şi purta nişte ochelari negri mari ''de muscă'' la ochi.
În mână ţinea o carte şi pe umăr o geantă de plajă cu nişte chesti în ea , aşeză şi cartea şi geanta pe un şezlong şi se aşeză şi ea pe marginea pişcinei.
Sus In jos
Leyton
Admin
Leyton


Mesaje : 91
Data de înscriere : 24/08/2010

Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! EmptyMier Aug 25, 2010 9:30 pm

Am inceput sa inot prin piscina, apa era chiar buna, nici prea rece, dar nici prea calda. Dupa ce am inotat vre-o zece minute m-am ridicat cu fundul pe marginea piscinei. Priveam prin jur, in timp ce dadeam din picioare, acestea ating apa.
Sus In jos
Amalia .

Amalia .


Mesaje : 72
Data de înscriere : 24/08/2010

Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! EmptyMier Aug 25, 2010 9:33 pm

Pentru un moment când atinse apa o simţi rece , fiori trecându-i pe piele.
-Arşh. se strâmbă încercând să intre în apă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Balaceala! Yay! Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala! Yay!   Balaceala! Yay! Empty

Sus In jos
 
Balaceala! Yay!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Piscina .-
Mergi direct la: