Funny Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


emo/rock/punk/visual kei/lolita/heavy metal real role play
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prea multa caldura.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kaoru

Kaoru


Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/08/2010

Prea multa caldura. Empty
MesajSubiect: Prea multa caldura.   Prea multa caldura. EmptyMar Aug 24, 2010 10:58 pm

Caldura insuportabila de afara il facea sa o ia razna. Nu mai stia ce sa faca pentru a scapa de caldura pentur ca oriunde mergea, era extrem de cald. La el in apartament nu putea sta pentru ca, ce fericire, i se stricase ventilatorul, iar aparant de aer conditionat nu avea. Nu dadea banii pe asemean chestii.
Innebunit de caldura, a iesit pe holul vilei si s-a asezat pe scarile reci din piatra. Acolo era ceva mai racoare, dar nu suficient incat sa-l racoreasca de-a binelea. A oftat nervos, apoi si-a scos din buzunar pachetul de tigari, aprinzandu-si una. Spatele si l-a lipit de balustrada, la fel si capul. Mana inc are tinea tigara si-o tinea pe genunchiul drept, air pe celalalt la intns pe toata scara. Nu-i pasa daca cineva vroia sa treaca pentur ca tot ce vroia, era sa se racoreasca.
Sus In jos
Abygail

Abygail


Mesaje : 200
Data de înscriere : 24/08/2010

Prea multa caldura. Empty
MesajSubiect: Re: Prea multa caldura.   Prea multa caldura. EmptyMar Aug 24, 2010 11:41 pm

Nu mai puteam de cald asa ca mam schimbat din hainele ce le purtam initial intr-o pereche de pantaloni scurti si un maieu pe corp.Ies din camera incepand sa ma plimb aiurea privind intr-o parte si in alta..,,doamne dar cald este"ma gandesc lipindu-ma cu spatele de perete fara sa bag de seama ca nu sunt singura pe acolo.Mi-am sprijinit capul de perete privind tavanul ganditoare..
-Ce naiba e asa cald?spun fara sa vreau dar destul de incet.
Inchid incet ochii oftand din nou..,se pare ca am un obicei din asta mai nou"ma gandesc continuand sa stau cu ochii inchisi gandindu-ma ce sa fac sa nu mor de cald.
Sus In jos
 
Prea multa caldura.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny Pain :: - Vila - :: . Scări şi Holuri .-
Mergi direct la: